Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Можливості міжнародної академічної мобільності

Відділ міжнародної академічної мобільності та міжнародних проектів та Відділ міжнародних зав’язків пропонують студентам НТУ «Дніпровська політехніка» можливості навчання і стажування у провідних вищих навчальних закладах Європи та світу.

Отримати нові знання в університетах країн-партнерів студенти й випускники можуть за програмами академічної мобільності, подвійних дипломів, а також за участі у міжнародних освітніх проектах і грантових програмах.


Актуальні конкурси. Детально >>


 e1.png 


Постійно діючі грантові програми для студентів

  • Overseas Research Students Awards Scheme – програма надання грантів на дослідження в університетах Великобританії;
  • Програма післядипломних стипендій Chevening (Великобританія);
  • Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) – надає можливість студентам бакалаврату денного відділення навчатися протягом одного академічного року в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США;
  • Стипендії DAAD на навчання випускників в німецьких вищих навчальних закладах;
  • Стипендії ім. Фулбрайта (Fulbright Graduate Student Program) для навчання студентів старших курсів та випускників в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років на здобуття ступеня магістра;
  • Стипендії від Центрального Європейського Університету (Будапешт, Угорщина).

 e2.png

Постійно діючі міжнародні проекти

Студенти НТУ «Дніпровська політехніка» є постійними учасниками програми Європейського Союзу ERASMUS+, що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Programme Countries) Програми Еразмус+. Країнами-членами (Partner Countries) Програми виступають 28 держав-членів ЄС; країни Економічного Союзу: Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн; країни-кандидати: Туреччина, Північна Македонія та Сербія.

 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт